czwartek, 13 grudzień 2012 20:30

PIXERS funduje nagrody

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Jaworski Dom Małych Dzieci spośród wielu podobnych placówek w Polsce został zaproszony przez firmę PIXERS (ta od kreskówek ? przyp. red.) do wzięcia udziału w konkursie-akcji pn. Smyki-CMYKi. W przedsięwzięciu każda z placówek już ?wygrała? kolorowe dekoracje na ściany.

Zadaniem jaworskiej placówki było wykonanie aranżacji wnętrz przy pomocy podarowanych ozdób dostarczonych przez organizatora. Kolorowe kompozycje zostały sfotografowane i przesłane do oceny komisji konkursowej. Na zwycięzców czekają bony do wykorzystania w sklepie PIXERS na kwotę 5 tys., 1 tys. i pięćset złotych. ? Ogłoszenie wyników już w grudniu, czekamy z niecierpliwością  - mówi dyrektor placówki, Iwona Nowakowska-Buturla. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

pixer1   pixer2   pixer3

Warto wiedzieć:
CMYK ? zestaw czterech podstawowych kolorów farb drukarskich stosowanych powszechnie w druku wielobarwnym w poligrafii i metodach pokrewnych. Skrót CMYK to  złożenie pierwszych liter angielskich nazw kolorów (cyjan ? odcień niebieskiego, magenta - karmazyn, yellow - żółty, key colour ? czarny)

Czytany 1476 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 13 grudzień 2012 21:43