czwartek, 18 kwiecień 2013 09:38

Hojny dar wielu serc

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W sobotę, 13 kwietnia w restauracji ?Kameleon? odbył się już szósty Bal Charytatywny na rzecz wychowanków Domu Małych Dzieci w Jaworze, którego celem było pozyskanie funduszy na letni wypoczynek wychowanków. Atrakcją wieczoru był wspaniały występ dzieci, który wywołał u wielu łzy wzruszenia. Swoją obecnością zaszczycił Janusz Sybis - reprezentant WKS Śląsk Wrocław z czasów Orłów Górskiego, który strzelił gola do bramki  mistrza - Dino Zoffa.

Bal uświetnił pokaz barmański Macieja Chałupki oraz popis tańca brzucha w wykonaniu profesjonalnej szkoły tańca FARIDA z Legnicy. Wspomnienia z balu uwiecznione zostały na fotografiach wykonanych przez MEGA FOTO Jawor Elżbiety Skucińskiej oraz Daniela Śmiłowskiego z firmy MISTER JOTPEG. Goście  bawili się do białego rana przy rytmach zespołu FRESHMUSIC. Losy, które były przygotowane na bal, sprzedane zostały w błyskawicznym tempie. Podczas prowadzonych licytacji szczodrość licytujących nie miała granic. Wielką hojnością wykazali się Marcin Rybicki, Łukasz Zawada, Wojciech Krasecki, Mariusz Gromek i Michał Lenkiewicz.
- Dzięki zaangażowaniu gości, aktywnie uczestniczących w aukcjach, udało się osiągnąć zamierzony cel i nasze dzieci również w tym roku  wyjadą nad morze ? mówi Irena Buturla-Jamrozik - dyrektor jednostki. - Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom balu oraz darczyńcom i sponsorom, którzy przyczynili się do pomocy w organizacji balu. Słowa uznania i podziękowania należą się właścicielom restauracji ?Kameleon?, państwu Izabeli i Krzysztofowi Podhorskim oraz pani Renacie Węgiel - Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Domu Małych Dzieci w Jaworze, która w imieniu Stowarzyszenia  przekazała kwotę 10.000 zł. Ponadto dziękujemy Mariuszowi Gromek z firmy ?Libra-M?, Łukaszowi Zawada i Marcinowi Rybickiemu z firmy ?AEP? w Świebodzicach, Dorocie i Witoldowi Szczęśniewskim, Beacie Chmielewskiej,  Dariuszowi Kwaśnemu, Adamowi Jackowi Pilch, Ryszardowi Taborowi, Jerzemu Frydrychowi, Stanisławowi Furtakowi, Grażynie Maciejewskiej, Sabinie Żołnierczyk, Jadwidze Grygiel, Waldemarowi Szyndrowskiemu, Dariuszowi Duda, Wojciechowi Kraseckiemu i innym. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom balu i zapraszamy za rok ? powiedziała na zakończenie dyrektor Irena Buturla-Jamrozik w imieniu swoim, wychowanków oraz zespołu organizacyjnego balu.
opr. AS Więcej zdjęć w naszej galerii TUTAJ (fot. MISTER JOTPEG - Daniel Śmiłowski)
fot. Mega Foto - Elżbieta Skucińska

Czytany 1694 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 18 kwiecień 2013 09:46

Media