30 listopada br. roku na zaproszenie Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu najstarsi wychowankowie Domu Małych Dzieci w Jaworze wraz z opiekunami ponownie uczestniczyli w wykładach Polskiej Akademii Dzieci. Tym razem w ramach PAD wystąpili Olaf (12lat) oraz Lars (9 lat) Kuzykowie. Młodzi naukowcy poprowadzili dla swoich rówieśników wykład o piratach.

Jaworski Dom Małych Dzieci spośród wielu podobnych placówek w Polsce został zaproszony przez firmę PIXERS (ta od kreskówek ? przyp. red.) do wzięcia udziału w konkursie-akcji pn. Smyki-CMYKi. W przedsięwzięciu każda z placówek już ?wygrała? kolorowe dekoracje na ściany.

25 sierpnia br. równo o godz. 14 w Ośrodku Wypoczynkowym ?Jawornik? rozpoczął się 2. Festyn Rodzinny pod hasłem ?Nie jesteśmy sami?. Jego organizatorami byli dyrektor Irena Nowakowska - Buturla oraz pracownicy Domu Małych Dzieci w Jaworze przy współudziale Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Jaworze, któremu przewodniczył kom. Adam Jacek Pilch. Warto zaznaczyć, że jest to impreza na stałe wpisana w kalendarz imprez powiatowych i cieszy się bardzo dużym powodzeniem.

 

Dyrektor i wychowankowie Domu Małych Dzieci w Jaworze

zapraszają na

V Bal Charytatywny

(organizowany pod patronatem starosty jaworskiego),